psycholog
Justyna Wąs
Absolwentka pięcioletnich studiów magisterskich na kierunku Psychologii ze specjalnością kliniczno-sądową oraz studiów podyplomowych z zakresu przygotowania pedagogicznego. Aktualnie studiuje na kierunku Seksuologii klinicznej.
Doświadczenie zawodowe zdobywała w areszcie śledczym, niepublicznych poradniach psychologiczno-pedagogicznych oraz w przedszkolach i szkołach.
Pracuje z dziećmi, młodzieżą, osobami dorosłymi i parami.
Nadal pracuje w placówkach oświatowych, gdzie prowadzi zajęcia z dziećmi z potrzebą kształcenia specjalnego, dziećmi i młodzieżą z problemami emocjonalnymi, zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne, zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju, psychoedukację i poradnictwo dla rodziców. Posiada certyfikat trenera TUS I i II stopień. Posiada uprawnienia do stosowania niektórych testów psychologicznych.
Zajmuje się obszarami związanymi z seksualnością: zaburzenia erekcji, trudności z orgazmem. Wspiera w zakresie edukacji seksualnej, wspiera osoby LGBT+. Wspiera osoby w kryzysach, osoby z trudnościami w relacjach. Pomaga parom w rozumieniu własnych emocji, oczekiwań zarówno dotyczących seksualności oraz relacyjności.
Stale poszerza swoją wiedzę i rozwija kompetencje zawodowe, biorąc udział w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach. Jej pasją są podróże i muzyka.


Terapia nadwagi i otyłości
Pokażę Ci, że można zredukować zbędne kilogramy jedząc zdrowo, a przy tym smacznie.
Dieta w insulinooporności i
cukrzycy
Zmiana nawyków żywieniowych poprawi nie tylko Twoje wyniki badań, ale również jakość życia i Twoje samopoczucie.
Żywienie dzieci i młodzieży
Odpowiednio zbilansowana dieta ma ogromny wpływ nie tylko na rozwój fizyczny i proces dojrzewania, ale również na pracę Twojego mózgu i zdolności uczenia się.
Dietoterapia w chorobach autoimmunologicznych:
Odpowiednio dobrana do potrzeb zdrowotnych dieta, wesprze Ci w walce z twoimi chorobami.
Żywienie w sibo i zespole jelita drażliwego
Dzięki odpowiednio zbilansowanej i urozmaiconej diecie twoje objawy znikną a Ty poczujesz się lekko.
Żywienie w ciąży i okresie
laktacji
To co jesz w czasie ciąży ma wpływ nie tylko na jej przebieg, ale również na rozwój płodu oraz Twoje zdrowie.
Zrób pierwszy krok w stronę lepszego zdrowia
Umów się na wizytę już dziś a ja zrobie resztę żeby poprawić twoje zdrowie i samopoczucie
Zapraszam do współpracy
Pracuję indywidualnie z każdym pacjentem, tworząc spersonalizowane plany żywieniowe, które uwzględniają ich unikalne potrzeby zdrowotne oraz cele. Łączę wiedzę z zakresu dietetyki klinicznej i psychologii, aby wspierać pacjentów nie tylko w zmianie nawyków żywieniowych, ale także w budowaniu trwałej motywacji.
nie zwlekaj
dłużej !
Umów się na wizytę już dzisiaj !
Twoje zdrowie tylko na tym skorzysta !

Etapy współpracy
1
Zbieranie informacji, diagnoza, okreslenie potrzeb
Pierwszym krokiem jest dogłębna analiza stanu zdrowia i odżywienia pacjenta, ocena obecnych nawyków żywieniowych oraz ocena gotowości do zmian i motywacji pacjenta. Na podstawie zebranych informacji dietetyk we współpracy z pacjentem identyfikuje kluczowe obszary, które wymagają interwencji.
2
Indywidualny Plan Współpracy
Na podstawie wcześniej przeprowadzonego wywiadu i analizy badań medycznych, dietetyk ustala indywidualne zalecenia i schemat postępowania. Może zaproponować indywidualny plan żywieniowy dostosowany do sytuacji zdrowotnej oraz preferencji smakowych i stylu życia pacjenta.
3
Wsparcie Psychologiczne i Stały Kontakt
Dietetyk łączy wiedzę z zakresu psychologii z dietetyką, aby wspierać pacjenta w procesie zmiany nawyków żywieniowych. W razie pojawienia się wątpliwości, nieoczekiwanych przeszkód pomaga znaleźć rozwiązanie i wrócić na właściwe tory.
4
Kontrolowanie Postępów
Dzięki regularnym spotkaniom dietetyk może monitorować postępy pacjenta, ocenić stopień zrealizowania założonego celu, jakość życia, nastawienie oraz motywację pacjenta. Te informacje pozwalają na wprowadzanie niezbędnych modyfikacji i dostosowanie zaleceń do obecnej sytuacji.
5
Trwała Zmiana Nawyków Żywieniowych
Cały proces współpracy powinien doprowadzić pacjenta do wprowadzenia trwałych zmian w nawykach żywieniowych. Dietetyk dostarcza niezbędnych narzędzi i wiedzy, aby pacjent mógł samodzielnie kontynuować zdrowy styl życia i utrzymać wypracowane efekty na lata.