Współpraca z cateringami

Współpraca z cateringami

Centrum Leczenia Dietetycznego poszukuje lokali gastronomicznych do współpracy oraz współtworzenia oferty cateringu dietetycznego. Jesteśmy zainteresowani współpracą na terenie województwa świętokrzyskiego małopolskiego dolnośląskiego oraz łódzkiego.

Dla kogo kierowana jest oferta?

Ofertę kierujemy dla lokali gastronomicznych, świadomych trendu racjonalnego, zdrowego żywienia, zainteresowanych poszerzeniem swojej oferty i pozyskaniem nowego klienta “na dłużej”. Lokale powinny mieć wolne zaplecze w godzinach popołudniowo – wieczornych (lub nocnych) oraz powinny dysponować opcją dowozu dań.

Główne założenie współpracy w projekcie “Centrum Leczenia Dietetycznego – Catering”

Lokal gastronomiczny będzie realizował zlecane przez Centrum Leczenia Dietetycznego zamówienia na catering dietetyczny. Współpraca będzie opierała się na następującym podziale ról:

Centrum Leczenia Dietetycznego:
– pozyskuje klientów na catering dietetyczny
– przedstawia ofertę na stronie internetowej
– planuje i realizuje działania marketingowe
– przygotowuje jadłospisy, które będą realizowane przez catering
– zapewnia dietetyka do obsługi i przeprowadzenia procesu edukacyjnego klienta

Lokal gastronomiczny:
– przygotowuje kucharza do realizacji zaplanowanego menu (z pomocą dietetyka)
– realizuje zamówienia klientów przygotowując posiłki
– organizuje dowóz posiłków do klienta
– przestrzega norm oraz staranność w przygotowaniu posiłków

Oferta dla klienta będzie wspólnie opracowywana przez obie jednostki.

W początkowym etapie współpracy oferta będzie dotyczyła klasycznych diet umożliwiających racjonalne odchudzanie, w  różnych kalorycznościach oraz planów żywieniowych w chorobie Hashimoto, cukrzycy oraz insulinooporności.

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

W dziedzinie promocji zdrowego odżywiania Centrum Leczenia Dietetycznego jest znaną i rozpoznawalną marką, działającą na terenie kilku województw i ciągle powiększającą swój obszar działania, docenianą przez tysiące zadowolonych klientów. Specjalizujemy się w układaniu, różnorodnych, spersonalizowanych diet, wyróżniających się jakością i łatwością w zastosowaniu. Docieramy do osób, które zainteresowane są zdrowym żywieniem – takiego klienta jesteśmy w stanie dostarczyć restauratorom podejmującym z nami współpracę . Dodatkową korzyścią jest stała opieka naszego dietetyka i praca z klientem cateringu, co wydłuża i zwiększa jego zaangażowanie we współpracę. Promujemy i wspieramy podmioty z nami współpracujące.

Kontakt w sprawie współpracy w projekcie “Centrum Leczenia Dietetycznego – Catering”

Centrum Leczenia Dietetycznego
Tel. 733 732 831
E-mail: kontakt@cld-polska.pl