Praca i praktyki

Praca i praktyki

Program praktyk Centrum Leczenia Dietetycznego dla studentów i absolwentów dietetyki.

Zapraszamy do współpracy absolwentów i studentów kierunku dietetyka uczelni medycznych i uniwersytetów przyrodniczych, którzy swój dalszy rozwój i karierę wiążą z  indywidualnym poradnictwem dietetycznym.

Z nami dowiesz się jak działać powinien wiarygodny gabinet dietetyczny. Nabierzesz doświadczenia w merytorycznej współpracy z klientem oraz nauczysz się pisać ciekawe artykułu z zakresu żywienia. Opiekować się będą Tobą specjaliści z zakresu żywienia i odchudzania. Cenimy sobie współpracę z młodymi dietetykami – wnoszą świeże spojrzenie na pracę dietetyka. Najbardziej obiecującym proponujemy dołączenie do zespołu – jako pracownik lub partner w biznesie we współpracy franczyzowej.

Centrum Leczenia Dietetycznego umożliwia odbycie praktyk (w ramach praktyk objętych programem studiów) lub bezpłatnego stażu.

Program stażu w Centrum Leczenia Dietetycznego:

– obserwacja spotkań dietetyka z klientami,
– przygotowywanie zaleceń żywieniowych dla klienta,
– pisanie artykułów i przygotowywanie wpisów o tematyce żywieniowej,
– uczestnictwo i samodzielne prowadzenie warsztatów i szkoleń o tematyce żywieniowej,
– budowanie wizerunku i dbanie o działania marketingowe na rzecz poradni Centrum Leczenia Dietetycznego.

Co zyskujesz ?

– wartościowe doświadczenia, które zwiększają Twoją wiarygodność u przyszłego pracodawcy,
– staż jest zakończony wystawieniem opinii i/lub podpisaniem niezbędnych dokumentów z uczelni.

Zdecydowany?

Skontaktuj się z nami:

Centrum Leczenia Dietetycznego
tel. 733 732 831
e-mail: kontakt@cld-polska.pl

Zapraszamy na staże i praktyki do następujących miast: Kielce, Kraków, Łódź, Piotrków Trybunalski, Rzeszów, Ostrowiec Świętokrzyski, Końskie, Opoczno.

W tytule maila prosimy wpisać „Staż + Miasto″. Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych”. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.