Mgr dietetyki klinicznej Natalia Bator

Mgr dietetyki klinicznej Natalia Bator

Jestem absolwentką studiów na kierunku dietetyka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Studia z zakresu żywienia, medycyny i nauk o zdrowiu zaowocowały tym, że posiadam wszechstronną wiedzę medyczną, którą wykorzystuje w codziennej pracy z pacjentem.
Dzięki licznym zajęciom i praktykom odbytym w czasie 5 letnich studiów na różnych oddziałach Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, potrafię starannie dobrać dietę do jednostki chorobowej, jak również posiadam doświadczenie w komunikacji z pacjentem.
Jako dietetyk specjalizuję się w leczeniu chorób autoimmunologicznych takich jak: choroby tarczycy, choroby jelit i choroby skóry. Prowadzę restrykcyjne diety eliminacyjne: bezglutenową, bezmleczną, przeciwgrzybiczą, fodmap i protokół autoimmunologiczny. Ponadto współpracuję ze Stowarzyszeniem Osób z Celiakią i na diecie bezglutenowej, dzięki czemu uzyskałam statut Dietetyka przyjaznego chorym na Celiakię.
Na co dzień uczestniczę w licznych szkoleniach i konferencjach oraz śledzę najnowszą literaturę naukową z zakresu medycyny i dietoterapii.
Układane przeze mnie jadłospisy są zawsze dobierane indywidualnie do potrzeb pacjenta. Uwzględniają one nie tylko jego stan zdrowia ale również preferencje smakowe i czas na przygotowanie posiłków.
Prywatnie jestem miłośniczką sztuki kulinarnej i gotowania, dzięki czemu moi pacjenci nie mogą narzekać na brak dietetycznych inspiracji. Ponadto posiadam dużą wiedzę z zakresu fitoterapii i suplementacji, którą uwzględniam w postępowaniu dietetycznym w przebiegu licznych schorzeń

Zadzwoń tel: 884 015 605

Przyjmuję w Rzeszowie, Łodzi, Zduńskiej Woli.

 

Dyplomy i certyfikaty