Mgr dietetyki klinicznej Kinga Pasieka

Mgr dietetyki klinicznej Kinga Pasieka

Zdrowym odżywianiem interesuję się od kilku lat. Jestem przekonana, że prawidłowe odżywianie może zdziałać cuda i każdego dnia staram się to udowodnić moim pacjentom. W pracy z pacjentem najważniejsze dla mnie jest osiągnięcie takiego stanu zdrowia, aby mógł On odrzucić zbędną farmakologię.
Z wykształcenia jestem dietetykiem. Ukończyłam studia licencjackie i magisterskie na Collegium Medicum w Krakowie. Ciągle poszerzam swoją wiedzę poprzez udział w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach.
Szczególnie interesuję się leczeniem nadwagi i otyłości, a także chorób autoimmunologicznych. Ponadto zajmuję się również dietoterapią dzieci oraz żywieniem kobiet w ciąży i karmiących, ponieważ uważam, że niesamowicie ważne jest kształtowanie odpowiednich. nawyków żywieniowych już od najmłodszych lat.
Moim celem w pracy z pacjentem jest pokazanie, że zmiana stylu życia jest w stanie nie tylko poprawić stan zdrowia, ale przede wszystkim uchronić przed wieloma chorobami dzisiejszego świata. Do każdego podchodzę indywidualnie, analizując wyniki badań, wywiad żywieniowy, preferencje smakowe, a także tryb życia, samopoczucie i aktywność fizyczną. Przez cały czas staram się również motywować i wspierać psychicznie moich podopiecznych

Zadzwoń tel: 516 611 604

Przyjmuję w Kielcach.

Dyplomy i certyfikaty