Konsultacje online

Konsultacje online

Nasza standardowa oferta konsultacji i kuracji żywieniowych dostępna jest również w wersji online. To idealne rozwiązanie dla Ciebie jeśli:

– jesteś zapracowany i masz na głowie wiele obowiązków;

– szkoda Ci czasu na dojazdy do poradni lub nie masz gabinetu Centrum Leczenia Dietetycznego w swoim miejscu zamieszkania;

– preferujesz kontakt elektroniczny – mailowy i poprzez Skype;

– chcesz spróbować czegoś nowego i zacząć pozytywne zmiany w swoim codziennym życiu

– chcesz zacząć od zaraz!

Poznaj korzyści kuracji żywieniowych online i podejmij wyzwanie!

Wygoda –  siedzisz wygodnie przez monitorem swojego komputera, nigdzie się nie spieszysz, nie stoisz w korkach, nie czekasz w kolejce. Jesteś w swoim domu, w czasie który Tobie najlepiej odpowiada, ubrany w wygodny strój. Wygodniej już się nie da!

Oszczędność czasu – jesteś zapracowany, masz dużo obowiązków, a może nie masz z kim zostawić dziecka? Prowadzenie kuracji żywieniowej online będzie dla Ciebie idealnym i wygodnym rozwiązaniem.

Plan żywieniowy dopasowany do Ciebie – dietetyk przeprowadza z Tobą wywiad, analizując Twoje dotychczasowe żywienie, preferencje kulinarne oraz Twój tryb życia. Poznając Ciebie, Twoje preferencje żywieniowe, aktywność zawodową i fizyczna jesteśmy w stanie dopasować skuteczny i smaczny plan żywieniowy do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Oszczędność – staramy się układać jadłospis w sposób, który pozwala nie marnować żywności. Dzięki temu jesz zdrowo, smacznie, a do tego oszczędzasz i uczysz się planować zakupy spożywcze! Do każdego jadłospisu dostajesz również listę zakupów która pozwoli ci rozplanować zakupy na cały tydzień.

Potrawy które lubisz najbardziej – specjalnie dla ciebie dobrany jadłospis ułożony z potraw które najbardziej lubisz specjalnie zmodyfikowanych żeby stały się jeszcze smaczniejsze oraz wyjątkowo zdrowe.

Motywacja – na każdym spotkaniu kontrolnym motywujemy Cię do dalszego działania oraz wyznaczamy nowe cele, które z nasza pomocą osiągniesz do nasennej wizyty kontrolnej.

Zdecydowany?

Skontaktuj się z nami:

Centrum Leczenia Dietetycznego
tel. 733 732 831
e-mail: kontakt@cld-polska.pl